Düzce Merkez Mukremin Baş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mukremin BAŞ

merkez, DÜZCE
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , LGS TEOG Matematik Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Kuranı Kerim Öğretme Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mukremin BAŞ, DÜZCE MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DÜZCE ilinde hizmet veren 49 kurs/özel ders verenden 13 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mukremin BAŞ, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezunum. Süleyman Demirel Üniversitesi'nden Profesyonel eğitim koçluğu, Değişik Kurum ve kuruluşlardan mental aritmatik, zeka oyunları öğreticiliği, ÇOCUK OYUNLARI VE SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU hakemlik ve oyun öğreticiliği  sertifikalarına sahibim. 20 yıllık ilkokul Öğretmenliği tecrübem var.
Dersler tercihe göre öğrenci evi veya öğretmen evinde olabilir. Öğrencilere birebir eğitim, veya danışmanlık hizmeti sunulur. Okuma yazma güçlüğü çeken öğrencilere özel ilgi ve birebir derslerle aşama kat edilir. Ödevlere yardımcı olunup, ödev sonrası vakte göre satranç, kuran dersleri verilir.


Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

LGS TEOG Matematik Nedir?

LGS TEOG Matematik Konuları

Çarpanlar ve Katlar
Üslü İfadeler
Kareköklü İfadeler
Veri Analizi
Basit Olayların Olma Olasılığı
Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler
Doğrusal Denklemler
Eşitsizlikler
Üçgenler
Eşlik ve Benzerlik
Dönüşüm Geometrisi
Geometrik Cisimler'den oluşmaktadır.