Düzce Merkez Üsame Ustaoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Üsame Ustaoğlu

merkez, DÜZCE
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Üsame Ustaoğlu, DÜZCE MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 19.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DÜZCE ilinde hizmet veren 46 kurs/özel ders verenden 8 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Üsame Ustaoğlu, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BAY&BAYAN MATEMATİK ÖĞRETMENLERİNDEN ÖZEL DERS

Rahat ve güvenilir ders için irtibata geçin

Derslerimiz programlı olup ön test, ara testler ve son testimizle öğrencilerin ilerlemelerini gösterebileceğimiz güvenli ortam ve eğitim koçluğu için irtibata geçin
Tel: 05442081082


İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokulda bir çok özel ders ve yurt dışında staj tecrübelerine sahibim.
Rahat ve güvenilir ders için isteğe özel Dokuz Eylül Üniversitesi matematik alanını bitirmiş bayan ve bay matematikçi kardeşler özel ders veriyoruz.