Edirne Merkez Barış Alıcı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Barış Alıcı

merkez, EDİRNE
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Barış Alıcı, EDİRNE MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 13.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. EDİRNE ilinde hizmet veren 76 kurs/özel ders verenden 21 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Barış Alıcı, 7 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba arkadaşlar, Hacettepe Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümü mezunuyum ve  Edirne'de her düzeyde özel ders vemek istiyorum. Eylül'de mezun oldum ve matematik bilgim iyi düzeyde, üniversite'de Matematik dersi ile ilgili 4 tane ders aldım ve sürekli Ales sınavlarına giriyorum. Matematikte önemli olan ezberlemek değil mantığı kavramaktır. Çünkü üniversite sınavları, Kpss, Ales gibi sınavlarda ezberinizi asla ölçmüyorlar. Ben de geçmişte 2 öğrenci'ye ders verdim ve öğretmeyi seviyorum.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Tyt eğitimi verdiğim öğrencilerim lise 3'de de benimleydi. Öğrencilerimden biri Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinin diğeri ise Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı.
Ders verdiğim 2 öğrenci hem TYT hem de AYT kursunda benimleydi. Birisi Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini diğeri ise Hacettepe Üniversitesi Hukuk fakültesini kazandı.
Her düzeyde Matematik kursu verebilirim. Olayın mantığını öğrenmek her zaman ilk öncelik olmalı. Örneğin; alakasız olsa da Matematik'te neden alan'ı A ile temsil ederiz, cevap basit A "Area"dan geliyor aslında. Benzer şey h, "height" içinde geçerlidir. Matematik'te amaç ezber değildir, analitik zekâ ile sorulara yaklaşmaktır. Çünkü sınavlarda sorular bizim ezber yeteneğimiz yerine analitik zekâmızı ölçer. Ben de size her düzeyde bu konsepti vermeyi vaat ediyorum.
grup halinde 2 öğrenci'me ders verdim, öğrencilerimden birisi ankara üniversitesi hukuk fakültesini kazandı, diğeri ise henüz yeni olan hacettepe üniversitesi hukuk fakültesini kazandı.
Geçmişte eğitim vermediğim bir alan fakat bu yaz sınava girdim ve 56 doğru 4 yanlış yaptım. soruların 30'u Matematik 30'u ise Türkçe'den oluşmakta. KPSS Matematiği ALES ve TYT-AYT Matematiğine göre çok daha kolay.