Edirne Merkez Halide Günel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Halide Günel

merkez, EDİRNE
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Hızlı Okuma Kursu , Diksiyon Kursu , Osmanlıca Kursu , Edebiyat Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Halide Günel, EDİRNE MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 24.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. EDİRNE ilinde hizmet veren 73 kurs/özel ders verenden 23 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Halide Günel, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Trakya Üniversitesi/ Edebiyat Fakültesi/
Türk Dili ve Edebiyatı 2016 mezunuyum.
Alanımdaki deneyimim 2 yılı aşkındır, staj programları Edirne'de bir lisede tamamlamış olup pedagojik formasyon eğitimim de mevcuttur.
Verdiğim Dersler:
Teog/Ygs/Lys Türk Dili ve Edebiyatı/ Türkçe/ Dil Anlatım/Gramer özel ders

Türkçe-Türk Dili ve Edebiyatı-Diksiyon-Hızlı Okuma-Osmanlı Türkçesi


Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Almış olduğum profesyonel  sertifikalar:

-Cem Öğretir Etkili İletişim- Beden Dili-Diksiyon (Rodos Grup)

-Cüneyt Örkmez- Diksiyon-Beden Dili-Etkili İletişim (Coakademi)
Osmanlı Türkçesi,
Çağdaş Türk Lehçeleri,
Eski Türk Dili (Köktürkçe, Uygurca, Karamanlı Türkçesi ) Dersleri
9. 10. 11. 12. Sınıflar için MEB müfredatına uygun,ev ödevlerine yardımcı sorular ile zenginleştirilmiş sınav müfredatıyla paralel ek ders programı
İlköğretim-Ortaöğretim öğrencilerine sınav müfredatı kapsamında yapılandırmacı yaklaşıma uygun takviye ders