Edirne Merkez Mustafa Tuncer

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa TUNCER

merkez, EDİRNE
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa TUNCER, EDİRNE MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 16.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. EDİRNE ilinde hizmet veren 73 kurs/özel ders verenden 31 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa TUNCER, 11 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
 Selam, Ben 3 yıl İrlandanın Başkenti Dublin ve 2 yıl da Fransa Strazburg ta yaşadım. Ingilizce eğitimimi irlandada ve fransizca eğitimimi fransada tamamladım.  Advance seviyesinde ingilizce biliyorum ve konuşabiliyorum, Yaklaşık 1 yıldır Edirne Merkezde Ingilizce eğitim veriyorum.Her yas gurubuna Ingilizce ders verebilecek bilgim ve kapasitem mevcut. Okul cagindaki cocuklara ders takviyesi,sinavlara hazırlık, derslerine yardim vb. gibi konularda yardimci olurken, yetiskinlerede kamu yada özel kurumların (Host,Hosteslik sınavları, YDS vb.) sınavlarına hazırlık olsun yada sadece Ingilizce öğrenmek konuşmak isteyen olsun bu konularda ders veriyorum. KPDS Ingilizce sınav notum 76 ve Fransızca YDS Ingilizce sinav notum 56 dir, Halkla iliskiler ve isletme fakültesi mezunuyum, evli ve 3 cocuk babasıyım. Heyecanla yeni öğrencilerimi bekliyorum.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.