Elazığ Merkez Ebra Nur Zurel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ebra Nur Zurel

merkez, ELAZIĞ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ebra Nur Zurel, ELAZIĞ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ELAZIĞ ilinde hizmet veren 40 kurs/özel ders verenden 1 . sıradadır. Başta Çocuklar İçin İngilizce olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ebra Nur Zurel, 9 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Ortaokul ve lise öğrencileri için İngilizce dersi veriyorum. Ayrıca Yabancı dil sınavına girecek lise öğrencileri için sınav teknikleri ve sınava yönelik pratik bilgiler de veriyorum.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise öğrencileri için hem ders destekli hem de üniversite sınavına hazırlık için ve ekstra dokümanlar ile birlikte ders vermekteyim.
Ortaokul öğrencileri için hem okul dersleri destekli hem de basit bir şekilde öğrenebilecekleri konuşmaları amaçlı ders vermekteyim.
Genel olarak sınavlara -özellikle üniversite sınavı -ya da derslere hazırlık olarak ders vermekteyim.
En küçük yaş grubu olarak Ortaokul öğrencilerine, derslerine hazırlık ve basit öğrenebilecekleri konuşma teknikleride -tercihen- ders vermekteyim.
Lise öğrencileri için hem ders destekli hem de üniversite sınavına hazırlık için ve ekstra dokümanlar ile birlikte ders vermekteyim.