Erzincan Merkez Derya Kantarcıoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Derya Kantarcıoğlu

merkez, ERZİNCAN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Anaokulu Kursu , Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Derya Kantarcıoğlu, ERZİNCAN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ERZİNCAN ilinde hizmet veren 17 kurs/özel ders verenden 3 . sıradadır. Başta Özel Anaokulu olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Derya Kantarcıoğlu, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlk ve ortaokul özel matematik dersi veriyorum.


Verilen Kursların Ayrıntıları
İlk okul öğrencilerine özel matematik dersi veriyorum. Aynı zamanda Hemşirelik 3. Sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla iyi anlaşırım ve matematiği onların seveceği şekilde eğlenceye dönüştürebilirim. Standart ve katı bir anlatım tarzım yok her çocuğun anlama kapasitesi farklı olduğundan çocuğun anlayabileceği şekilde ders anlatıyorum.
Orta okul öğrencilerine özel matematik dersi veriyorum ve aynı zamanda Hemşirelik 3. Sınıf öğrencisiyim. Uygun ve anlaşılır ve sade bir anlatım şeklim var. Çocuklarla iyi ablaşırım ve kapasitelerine göre dersimi anlatırım.