Erzincan Merkez İhsan Özdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İhsan  Özdemir

merkez, ERZİNCAN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İhsan Özdemir, ERZİNCAN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 25.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ERZİNCAN ilinde hizmet veren 19 kurs/özel ders verenden 13 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. İhsan Özdemir, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlkokul öğrencilere bütün derslerden özel ders verilir. 25 yıllık sınıf öğretmeniyim ve Erzincan'da beni tanımayan bilmeyen yoktur.


İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
25 yıllık ilkokul öğretmeniyim. İlkokul öğrencilerine matematik türkçe ve bütün derslerden özel ders verilmektedir.