Erzurum Merkez Ayşe Muğla

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ayşe Muğla

merkez, ERZURUM
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Kursu , Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ayşe Muğla, ERZURUM MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ERZURUM ilinde hizmet veren 81 kurs/özel ders verenden 20 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ayşe Muğla, 3 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Balikesir universitesi necatibey egitim fakultesi fizik ogretmenligini 3.olarak bitirdim.mezun oldugumdan beri kesintisiz olarak calismakta ve ozel ders vermekteyim.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Mat1 konu anlatim ve soru cozumu
Tek derdiniz fizik olsun. gelin fizigin ne kadar eglenceli ve kolay oldugunu ögrenelim
Matematigin mantigini ve kolayligini kesfetmek herkesin hakki
Fenin eglenceli dunyasini kesfedin
En hakiki mürşit ilimdir, FENDİR.
Tek derdiniz fizik olsun gelin fizigin ne kadar kolay oldugunu ögrenin