Eskişehir Merkez Bahadır Yılmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bahadır Yılmaz

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: LGS TEOG Matematik Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bahadır Yılmaz, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 02.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 399 kurs/özel ders verenden 102 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bahadır Yılmaz, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kişiye özel yapılan programlar,etütler,denemeler ve esnek çalışma saatlerimizle Matematiği zihinlerde oluşan algının aksine çözülebilir sevilebilecek
bir hale getirerek öğrencinin hedefine ulaşmasını sağlamaktayız.

Fotoğraflar

LGS TEOG Matematik Nedir?

LGS TEOG Matematik Konuları

Çarpanlar ve Katlar
Üslü İfadeler
Kareköklü İfadeler
Veri Analizi
Basit Olayların Olma Olasılığı
Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler
Doğrusal Denklemler
Eşitsizlikler
Üçgenler
Eşlik ve Benzerlik
Dönüşüm Geometrisi
Geometrik Cisimler'den oluşmaktadır.

Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Mevcut sistemin değişmesiyle birlikte öğrenciler matematikte sıkıntı yaşamakta ve ekstra yardıma ihtiyaç duymaktadır.Bunun sebebi ise artık sorularda Sebep-sonuç ilişkisi kurmak gerekiyor. Değişen sistem farklı ve öğrenciler adapte olmakta zorluk yaşamakta. Yaşanılan bu problemin önüne geçmek için öğrencinin ezberci eğitimin dışında matematiğin mantığını kavramasını sağlamaktayız.
Çocukların bir sünger gibi verilen bütün bilgiyi çektiği ilkokul döneminde tek sıkıntı derslerin sevdirilmesi konusudur. Çocuklarla hem arkadaş hem bir öğretmen olarak bu dersin aslında zor olmadığını onlara da anlatarak başarıya ulaşmasında yardımcı olmaktayız.
Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretim programları dahilinde öğrenciye özel derslerimiz ve etütlerimizle başarıyı garanti ediyoruz.
Kpss Matematik tıpkı diğer sınavlardaki gibi zamanla yapılan bir yarıştır.Soru tipleri ve nereden bakılması gerektiği üzerinde sizlerle çalışarak bu yarışı kazanmanızı sağlamak ise bizim işimizdir.