Eskişehir Merkez Berna Ülger

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Berna Ülger

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , YDS Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Berna Ülger, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 494 kurs/özel ders verenden 39 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Berna Ülger, 121 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
AÜ - İngilizce Öğretmenliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Küçüklüğümden bugüne büyüyen bilgi haznem ve konuşma tecrübem ile grammar, speaking, daha da ötesi writing konularında yardımcı olacağımı düşünüyorum. Ayrıntıları (ücret vs) özelden konuşup anlaşma taraftarıyım.  


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Şahsen çocukken denk geldiğim İngilizce öğretmenlerimden, bir öğretmen nasıl olunur çok iyi öğrendim. Eğitim Psikolojisi dersinde de çocukların psikolojik gelişimini inceleyip, geçmiş tecrübelerime yeni bilgiler ekledim üniversitenin ilk yılında. Bu sene de, bu bilgileri ve tecrübeleri hayata döndürmek niyetindeyim.