Eskişehir Merkez Büşra Ve Yakup Öğretmen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Büşra ve Yakup  Öğretmen

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: LGS TEOG Matematik Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Büşra ve Yakup Öğretmen, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 24.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 494 kurs/özel ders verenden 67 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Büşra ve Yakup Öğretmen, 31 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Eşim ve kendim matematik öğretmeniyiz.
Her sınıf seviyesine uygun olarak 13 yıldır özel ders vermekteyiz. 13 yılda birçok öğrenciyle birlikte çok güzel başarılar elde ettik. En önemli mutluluğumuz dersin sonunda öğrencilerin yüzünde bir tebessüm bırakabilmek.
* Alanımızla ilgili ve sınav sistemindeki değişiklikleri yakından takip ederek öğrencilere faydalı olmaya çalışıyoruz.  Bu yüzden sınav sistemlerini bilen ve bu konuda tecrübe sahibi olan öğrencilerin yapması muhtemel yanlışları dikkat çekerek ders işliyoruz.
**Sınav sistemlerindeki değişiklikten dolayı matematikte yoruma yönelik sorular  sınav başarısında belirleyici olmaktadır. Özellikle 8.sınıf öğrencilerinin girdiği son sınavda sorular yoruma yönelik sorulmuştur. Bu durumda öğrencinin bilgiyi kullanmasının, yorum yapabilmesinin önemi ortaya çıkmıştır. Bu durumun farkında olan ve matematik öğretimi alanında Yüksek Lisans yapmış öğretmenler olarak hem okul derslerine takviye hemde  yoruma yönelik sorular üzerinden  ders işliyoruz. Öğrenci öğretmen arasındaki sevginin ve iletişimin başarıda önemli bir faktör olduğuna inanıyoruz.
*** Öğrenci koçluğu sertifikamız bulunmaktadır.
**** 0 555  897  99  23 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
8.sınıf öğrencilerine matematikte yeni sınav tarzına yönelik soruların öğretiminde ve matematik netlerinin artırılmasına yönelik ders işlemekteyiz.
Lise öğrencilerine her sınıf seviyesinde okul ders notlarının yükseltilmesinde ve sınava yönelik yardımcı oluyoruz.
Ortaokul öğrencilerinin matematik dersinde okuldaki sınav notlarının yükselmesinde ve matematik temeli oluşturmada yardımcı oluyoruz.
İlkokul öğrencilerine matematik temeli oluşturmada ve ileriki sınıflara yönelik matematik derslerinde yardımcı olabilirim.
Üniversite sınavının ilk basamağına yönelik sınav tarzına uygun sorularla ders işliyoruz. Öğrencilerin matematikte temel konulardaki eksikliklerin giderilmesinde yardımcı oluyoruz.
KPSS sınavına hazırlanan öğrencilere  temel matematik ve ileri matematik derslerinde yardımcı olabiliriz.
Matematikte her sınıf seviyesindeki öğrencilere yardımcı oluyoruz.
Lise son sınıf ve mezun öğrencilere yardımcı olabiliriz.