Eskişehir Odunpazarı İkbal Hoca

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İkbal Hoca

odunpazari, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Yazarlık Kursu , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Kuranı Kerim Öğretme Kursu , Zaman Yönetimi Kursu , Motivasyon Kursu , İngilizce Kursu , Arapça Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Osmanlıca Kursu , Yabancı Dil Kursu , Çocuk Arapçası Kursu , AÖF Arapça Kursu , AÖF İngilizce Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , AÖF İlahiyat Önlisans Arapça Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , Okuma Yazma Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İkbal Hoca, ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ve civarında hizmet vermekte olup 16.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 493 kurs/özel ders verenden 78 . sıradadır. Başta Arapça olmak üzere 29 farklı kurs/özel ders vermektedir. İkbal Hoca, 90 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Arapça öğrenmek isteyen bayanlara ve kız öğrencilere ders verilir.


Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.

Yazarlık Nedir?

Bir yazar, farklı formatlarda yazılar yazabilir; şiir, roman, kısa hikâye, güfte, senaryo gibi. Yazdıkları yazım türlerine göre farklı sıfatlar da alabilir; Şair, güftekâr, hikâyeci, senarist, makaleci, köşe yazarı gibi. Yazarın eserleri, mensup olduğu toplumun kültürüne katkıda bulunur ve toplumda bir sanatçı olarak kabul edilir.