Antalya Manavgat Kaan Günay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kaan Günay

manavgat, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , YKS Dil Sınavı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kaan Günay, ANTALYA MANAVGAT ve civarında hizmet vermekte olup 19.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 641 kurs/özel ders verenden 23 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kaan Günay, 63 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba. 4 yıldır ingilizce üzerine çalışıyorum. 2 yıllık ağır ve devamlı çalışmalarım sonucunda elde ettiğim ingilizce bilgimi ve ayrıca sınav ingilizce bilgimi paylaşmak isterim. Bir öğrenci olarak da kendimi geliştirerek sizi geliştirebilirsem işimi layıkıyla yapmış olacağım. Anlaşılır anlatma  ve öğretebilme konusunda iyi dönütler alıyorum. Umarım çalışan ve isteyen bireylerle bu işin ustesinden gelebiliriz.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Anadolu Üniversitesi  İngilizce öğretmenliği okuyorum. 1 yıl boyunca YDT kaynakları olsun, YDS kaynakları olsun görebileceğim kadar belki 10 bin tane soru görmüşümdür. Soru tarzlarına hakimim. Bir öğrencinin takılabileceği çoğu noktayı biliyorum. Deneme çözme teknikleri, sınav kontrolü, program hazırlama konusunda da çok deneyimim var. Grammer konusunda kendime oldukça güveniyorum. En çok zevk alarak verdiğim ders zaten YKS dil sınavı dersi. Beraber, sizlerin de hedef ve çalışmalarıyla üstesinden gelebileceğimize inanıyorum.