Antalya Merkez Kaan Günay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kaan Günay

merkez, ANTALYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , YKS Dil Sınavı Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kaan Günay, ANTALYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 19.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANTALYA ilinde hizmet veren 848 kurs/özel ders verenden 23 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kaan Günay, 216 gelen talepten 27 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba. 5 yıldır ingilizce üzerine çalışıyorum. 3 yıllık ağır ve devamlı çalışmalarım sonucunda elde ettiğim ingilizce bilgimi ve ayrıca sınav ingilizce bilgimi paylaşmak isterim. İngilizce öğretmenliği okuyorum. Bir öğrenci olarak da kendimi geliştirerek sizi geliştirebilirsem işimi layıkıyla yapmış olacağım. Anlaşılır anlatma  ve öğretebilme konusunda iyi dönütler alıyorum. Umarım çalışan ve isteyen bireylerle bu işin ustesinden gelebiliriz. Verdiğim kurslar açısından kendime güveniyorum. Her kurs için gerekli ekipmanım hazır.  Şuan Coivd-19 dolayısıyla online ders verebilirim.

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
5 yıldır İngilizce ile ilgileniyorum ve öğrenmeye konuşma ile başladığımdan ötürü akıcı şekilde konuşabiliyorum. Konuşmak için gereken tüyolar üzerinde çalışmalar yaparak konuşmanıza sizin yardımınızla önemli ölçüde katkıda bulunabilirim.
YKS dil sınavı için çalıştığım sıralarda YDS kaynaklarından da çalıştım. Girdiğim son YÖKDİL sınav sonucum 100 puan. Daha ağırına çalıştığımdan kolayca çözebiliyorum. Size de bu konuda yardımcı olabileceğimden eminim.
Anadolu Üniversitesi  İngilizce öğretmenliği okuyorum. 1 yıl boyunca YDT kaynakları olsun, YDS kaynakları olsun görebileceğim kadar belki 10 bin tane soru görmüşümdür. Soru tarzlarına hakimim. Bir öğrencinin takılabileceği çoğu noktayı biliyorum. Deneme çözme teknikleri, sınav kontrolü, program hazırlama konusunda da çok deneyimim var. Grammer konusunda kendime oldukça güveniyorum. En çok zevk alarak verdiğim ders zaten YKS dil sınavı dersi. Beraber, sizlerin de hedef ve çalışmalarıyla üstesinden gelebileceğimize inanıyorum.