Eskişehir Merkez Kübra Akbel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kübra Akbel

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kübra Akbel, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 398 kurs/özel ders verenden 106 . sıradadır. Başta Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kübra Akbel, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dokuz eylul universitesi Fenbilimleri öğretmenliği mezunuyum .kadrolu olarak okulda 4 yillik ogretmenim.ozelderste ise yaklasik 10 yildir cocuklara ders vermekteyim.Ortaokul ogrencilerine( 5.6.7. ve 8.sinif) okul sinavlarinda ve lgs ye yardimci olmaktayim ayrica test cozme tekniklerinde püf noktalari da gostererek ogrencinin hizli soru cozme kabiliyetini arttirmakta basarili bir ogretmenim .


Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik  fen bilimleri özel dersi verilir.

İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

İlkokul 3-4. sınıflara yönelik fen bilimleri ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ortaokul ogrencilerinin soru ve test cozmede yetersizliklerini konulari kavramada gucluk cektikleri yerlerde birebir ozel ders vererek bu sorunu ortadan kaldirmaktayim.ozellikle 8.sinif ogrencilerinin lgs ye yonelik soru ve cozum tekniklerini gelistirerek  basariyi arttirmaktayim
Ilkokul ogrencilerinin fen bilimlerinde ödev yapmada ,soru cozmede ve kavrayamadiği konu ve unitelerde birebir destek vermekteyim .