İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Mehmet Çalçı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet  Çalçı

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Lise Biyoloji Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , İngilizce Kursu , Biyoloji Kursu , Üniversite Dersleri , Fizik Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu , AÖF İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Çalçı, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 26.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5117 kurs/özel ders verenden 37 . sıradadır. Başta Üniversite Dersleri olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Çalçı, 50 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Moleküler biyoloji ve genetik bölümü yüzde yüz ingilizce programını yüksek bir not ortalaması ile bitirdim. Lisans eğitimim sonunda pedagojik formasyon (öğretmenlik yapabilme) belgesi de aldım. Sayısal derslere oldukça hakim olmakla birlikte İngilizce ve Türkçe konusunda da çok sayıda ders verdim. İstanbul Teknik Üniversitesinde yüksek lisansa başladım, bu süreçte uygun fiyata özel ders vermek istiyorum. Matematik , biyoloji ,kimya ve ingilizce öncelikli alanımdır. İlkokul, lise sınavlara hazırlık ve ales, yds dersleri vermekteyim.