Eskişehir Merkez Muhammed Sait Yildiz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Muhammed Sait Yildiz

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Muhammed Sait Yildiz, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 20.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 494 kurs/özel ders verenden 31 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Muhammed Sait Yildiz, 181 gelen talepten 18 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba arkadaşlar! 😊 2017 yılında Balıkesir Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2008-2009 yılları arasında Comenius Projesi ile İngiltere'de bulundum. Çocukları, öğretmeyi ve öğrenmeyi çok seviyorum. İlköğretim, ortaokul, lise, yds seviyesinde ingilizce özel ders veriyorum. Ayrıca, eğer benden kurs almak isteyen kişi ilkokul, ortaokul seviyesindeyse ayrıyeten ödevlerine ve diğer derslerine de yardımcı olabilirim. Ek olarak coğrafya ve tarih konularında da bilgiliyim.

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Türkiye de okullarda yıllardır ingilizce öğretiliyor fakat öğrencilerin aklın hiçbir şey kalmıyor. O yüzden, önemli olan İngilizceyi severek öğrenmek. Unutmayalım ne yaparsak yapalım sevgi ile yapalım. İşte o zaman emeklerimiz çiçek açar.