Eskişehir Merkez Oumar Dao

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Oumar DAO

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fransızca Özel Ders , Fransızca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Oumar DAO, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 369 kurs/özel ders verenden 168 . sıradadır. Başta Fransızca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Oumar DAO, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Burkina Faso'da ilk,orta okul ve Lise bitirip Dumlulupınar Üniversinden Matematik mezunuyum. Anadolu Üniversitesinde Yüksek Lisans yapıyorum. Fransızca eğitimi 13 sene boyunca gördüm ve ayrıca fransızca Burkina Faso'nun resmi dilidir. Uygun Fiyata Fransızca özel dersi veriyorum.


Fransızca Özel Ders Nedir?

Birebir Fransızca eğitimi verilir.

Fransızca, Hint–Avrupa dillerinin Latince kolundan gelişmiş olan, Fransa’da ve Fransız uygarlığını benimseyen kimi ülkelerde konuşulan dil..

Fransızca Nedir?

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri alt birimden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir. Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur.
Verilen Kursların Ayrıntıları