Eskişehir Tepebaşı Tamay Erdoğan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tamay Erdoğan

tepebaşi, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tamay Erdoğan, ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 06.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 494 kurs/özel ders verenden 28 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tamay Erdoğan, 187 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Seviyelerinize bağlı düzenlenen ingilizce dersleri. İlkokul ortaokul ve lise ingilizce için destekleyici programlar. Üniversite hazırlık sınavlarına hazırlık dersleri. Yds toef ielts sınav hazırlıkları , speaking , grammar dersleri. İngilizce çeviri.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul öğrencileri için dersler biraz daha interaktif ve ders dışında destekleyici olarak ilerlemektedir. Öğrencilerle genelde ingilizce dil bilgisi üzerine değil geliştirici diğer beceriler üzerine de çalışmalar yapılarak daha kalıcı bir dil gelişimi olmasını sağlamak amaçtır.
Derslerine yardımcı yada ingilizce dil becerilerini arttırmaya yönelik yaş gruplarına uygun olarak düzenlenmiş olan dersler ile çocuğunuz ingilizce dil edinimini daha erken yaşlarda edinebilir.
Sınava hazırlık için kaynakları bulunan grammar tabanlı düzenlenen dersler. Sınavın gerekliliklerine göre öğrencilerin belirli bir seviyede olmaları gerekmektedir.