Eskişehir Tepebaşı Yasemin Adanir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yasemin  Adanir

tepebaşi, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yasemin Adanir , ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 11.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 386 kurs/özel ders verenden 113 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yasemin Adanir , 3 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Almanya doğumluyum, anadil seviyesinde almancaya hakimim.Eskisehirde aynı zamanda almanca öğretmenliği son sınıfta okuyorum.Önceden tecrübem var.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Almanya doğumluyum aynı zamanda almanca öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim.Yeterince donanımıyım.
Isteğe göre, ilkokul ,ortaokul ve lise için takviye yapıyorum.Aile birleşimi sınavına yönelik almanca dersi veriyorum.