Eskişehir Odunpazarı Kemal Can

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kemal Can

odunpazari, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Lise Coğrafya Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Hızlı Okuma Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , Coğrafya Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu , Geometri Kursu , Okuma Yazma Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kemal Can, ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ve civarında hizmet vermekte olup 15.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 494 kurs/özel ders verenden 299 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 23 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kemal Can, 54 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
25 yıılık tecrübe ile koçluk destekli matematik dersi


Drama Nedir?

Drama; genellikle kurgusal bir esere dayalı, oyuncular tarafından canlandırılan bir anlatı türü. Bir sözcüğü, bir kavramı, bir davranışı, bir tümceyi, bir fikri ya da yaşantıyı veya bir olayı, tiyatro tekniklerinden yararlanarak oyun ya da oyunlar geliştirerek öyküleştirmektir. Yunancada hareket anlamına gelen “dran” eyleminden çekimlenmiştir.

Yaratıcı Drama Nedir?

Yaratıcı Drama. Yaratıcı drama; bir grubu oluşturan üyelerin yaşama deneyimlerinden yola çıkarak, bir amacın, düşüncenin, doğaçlama, rol oynama (rol alma) gibi teknik- lerden yararlanarak, canlandırılmasıdır.