Eskişehir Odunpazarı Mehmet Kaştaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet Kaştaş

odunpazari, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , Gitar Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Kaştaş, ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ve civarında hizmet vermekte olup 12.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 405 kurs/özel ders verenden 129 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Kaştaş, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Öğrenme sürecinin kesinlikle eğlenerek gerçekleştiğine inanıyorum.Okul sınavları ve Teog öğrencilere başarılı sonuçlar elde edebileceği bir program çerçevesinde Türkçe dersi taleplerini değerlendirmekteyim.

Öncelikle öğrencimi ve velimi tanıma adına çeşitli envanterlerle ölçümler yapıyorum.Yapmış olduğum ölçümlerin sonrasında öğrencimin kişisel ve akademik gelişiminin neticelerini belirliyorum, öğrenciye ait akademik hazırbulunuşluk, atılganlık düzeyi, iletişim becerileri, geliştirmesi gereken davranışları, motivasyon ve sınav kaygısı, zaman yönetimi düzeyi gibi durumlara dair planlamamızı yapıp,derslere başlıyorum.


İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir
Verilen Kursların Ayrıntıları
12 yıllık deneyimim var.
Kendi otomatik aracımla direksiyon eğitimi veriyorum.
8-15 yaş öğrenciler için birebir nota eğitimi ve metodu ile kurs veriyorum..