Eskişehir Tepebaşı Canan Gökçekuyu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Canan  Gökçekuyu

tepebaşi, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Fen Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Canan Gökçekuyu, ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 20.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 407 kurs/özel ders verenden 96 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Canan Gökçekuyu, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği 27/05/2017 mezunuyum. Daha önce özel ders tecrübem bulunmaktadır. İlkokul 1/2/3/4. sınıflara Matematik, Türkçe, Hayat Bilgisi, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler gibi başta ana derslerine ders kapsamında öğretmenlik yapmaktayım.


İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ders saat ücreti: 30 tl
Ders saat ücreti: 30 tl
Ders saat ücreti: 30 tl
Ders saat ücreti: 30 tl
Ders saat ücreti: 30 tl
Ders saat ücreti: 30 tl
Ders saat ücreti: 30 tl
Ders saat ücreti: 30 tl