Eskişehir Tepebaşı Elif Alboyacı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Elif Alboyacı

tepebaşi, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Tarih Özel Ders , AYT Tarih Kursu , Tarih Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Elif Alboyacı, ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 16.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 386 kurs/özel ders verenden 201 . sıradadır. Başta Lise Tarih Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Elif Alboyacı, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Anadolu Üniversitesi Tarih Bölümü Örgün Öğrencisiyim. Şu anda ders verebilecek yeterli kapasiteye sahibim ve daha önce verdiğim özel derslerde oldu. Sonuçta başarılı öğrenciler edindim.


Lise Tarih Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik tarih özel dersi verilir.

AYT Tarih Nedir?

AYT kısmında tarih soruları iki test grubunda çıkmaktadır.Bunlardan biri 40 soruluk türk dili ve edebiyatı ile sosyal bilimler kısmıyken diğeri ise 40 soruluk sosyal bilimler 2 kısmıdır. Bahsedilen ilk gruptaki 40 sorunun 9 - 10 tanesi tarih – 1 olarak geçmekte iken ikinci gruptaki 40 sorunun 10 - 11 tanesi tarih – 2 olarak adlandırılmaktadır. Tarih – 1 soruları eşit ağırlık ve sözel puan türlerine etki etmektedir. Tarih – 2 soruları ise sadece sözel puan türüne katkı sağlamaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Tamamen derslere ve müfredata yönelik çalışarak daha çok verim elde etmenizi sağlayabiliriz.