Eskişehir Tepebaşı Gizem Erdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gizem Erdemir

tepebaşi, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , YDS Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gizem Erdemir, ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 04.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 317 kurs/özel ders verenden 11 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gizem Erdemir, 53 gelen talepten 28 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,
Adım Gizem Erdemir. 22 yaşındayım. Anadolu Üniversitesi'nde Almanca Öğretmenliği okuyorum. Daha önce Almanya'da bir yıl yaşadım.Aupairlik yaptım. Başlangıç seviyesinde Almanca ve her seviyede İngilizce ders veriyorum.


Verilen Kursların Ayrıntıları
İngilizce bölümü çıkışlıyım.
Ortaokul öğrencilerine seviyelerine göre ders veriyorum.
Başlangıç seviyesinde Almanca ders veriyorum. Daha önce bir yıl Almanya'da yaşadım ve Almanca Öğretmenliği okuyorum.
Başlangıç seviyesinde Almanca ders veriyorum. Daha önce bir yıl Almanya'da yaşadım ve Almanca Öğretmenliği okuyorum.
Uzay Kampı Türkiye'de  eğitmenlik yaptığım süre boyunca 7-14 yaş arasındaki çocuklarla çalıştım.
Almanya'da bir yıl boyunca Aupairlik yaptım. Toplam 5 ay İngiliz-Alman bir aile ile yaşadığımdan dolayı çocuklarla ingilizce iletişimim iyi.
Hazırlık atlamak için çalıştırabilirim.