İzmir Karşıyaka Gizem Erdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gizem Erdemir

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Online İngilizce Kursu , Çocuklar için İngilizce Özel Ders , Online Almanca Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gizem Erdemir, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 04.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2091 kurs/özel ders verenden 11 . sıradadır. Başta TOEFL olmak üzere 23 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gizem Erdemir, 150 gelen talepten 31 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,
Ben Gizem Erdemir. Anadolu Üniversitesi'nde Almanca Öğretmenliği okuyorum. Daha önce Almanya'da bir süre yaşadım. Hem okudum hem de Aupairlik yaptım. Başlangıç ve orta seviyede Almanca, her seviyede İngilizce ve yabancılara Türkçe dersi veriyorum.
Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İngilizce bölümü çıkışlıyım.
Ortaokul öğrencilerine seviyelerine göre ders veriyorum.
Başlangıç seviyesinde Almanca ders veriyorum. Daha önce bir yıl Almanya'da yaşadım ve Almanca Öğretmenliği okuyorum.
Online İngilizce
Online Almanca
Başlangıç ve orta seviyede Almanca ders veriyorum. Daha önce iki yıl Almanya'da yaşadım ve Almanca Öğretmenliği okuyorum.
Uzay Kampı Türkiye'de  eğitmenlik yaptığım süre boyunca 7-14 yaş arasındaki çocuklarla çalıştım.
Almanya'da bir yıl boyunca Aupairlik yaptım. Toplam 5 ay İngiliz-Alman bir aile ile yaşadığımdan dolayı çocuklarla ingilizce iletişimim iyi.
Yabancılar için türkçe
Türkçe ders
Hazırlık atlamak için çalıştırabilirim.