Eskişehir Tepebaşı Gizem Erdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gizem Erdemir

tepebaşi, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , YDS Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gizem Erdemir, ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ve civarında hizmet vermekte olup 04.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 465 kurs/özel ders verenden 11 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gizem Erdemir, 127 gelen talepten 31 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,
Adım Gizem Erdemir. 23 yaşındayım. Anadolu Üniversitesi'nde Almanca Öğretmenliği okuyorum. Daha önce Almanya'da bir süre yaşadım. Hem okudum hem de Aupairlik yaptım. Başlangıç seviyesinde Almanca, her seviyede İngilizce ve yabancılara Türkçe dersi veriyorum. Lütfen direk whatsapp üzerinden iletişime geçin.
Numaram: +905077908767
Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İngilizce bölümü çıkışlıyım.
Ortaokul öğrencilerine seviyelerine göre ders veriyorum.
Başlangıç seviyesinde Almanca ders veriyorum. Daha önce bir yıl Almanya'da yaşadım ve Almanca Öğretmenliği okuyorum.
Başlangıç seviyesinde Almanca ders veriyorum. Daha önce bir yıl Almanya'da yaşadım ve Almanca Öğretmenliği okuyorum.
Uzay Kampı Türkiye'de  eğitmenlik yaptığım süre boyunca 7-14 yaş arasındaki çocuklarla çalıştım.
Almanya'da bir yıl boyunca Aupairlik yaptım. Toplam 5 ay İngiliz-Alman bir aile ile yaşadığımdan dolayı çocuklarla ingilizce iletişimim iyi.
Hazırlık atlamak için çalıştırabilirim.