İzmir Urla Mustafa Kaan Şahin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Kaan Şahin

urla, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Fransızca Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , Fransızca Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Kaan Şahin, İZMİR URLA ve civarında hizmet vermekte olup 23.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2038 kurs/özel ders verenden 84 . sıradadır. Başta Fransızca olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Kaan Şahin, 236 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Anadolu Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim. Her seviyeye, yaşa ve sınavlara yönelik Fransızca ve İngilizce özel ders verebilirim. Özel ders eğitimi konusunda tecrübeliyim. İlkokul, ortaokul, lise ve üzeri tüm öğrencilere yönelik ders programlarımız mevcuttur. Delf A2,B1,B2.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Anadolu Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim. Her seviyeye, yaşa ve sınavlara yönelik Fransızca ve İngilizce özel dersi verebilirim.
Anadolu Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim. Her seviyeye, yaşa ve sınavlara yönelik fransızca ve ingilizce dersi verebilirim.