Gaziantep Merkez Adnan Bozkaya

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Adnan Bozkaya

merkez, GAZİANTEP
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Adnan Bozkaya, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 25.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 251 kurs/özel ders verenden 81 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Adnan Bozkaya, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
KILIÇASLAN ETÜT VE EGİTİM DANIŞMANLIĞI (KONYA) 1YIL

ÖZEL SİSTEM TEMEL LİSESİNDE (KONYA) 1YIL

ARNAVUTKÖY ANADOLU LİSESİNDE  (İSTANBUL) 2 YIL

ŞUAN ÖZEL DERS VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI İLE ÇALIŞMAMIZA DEVAM EDİYORUM.


Verilen Kursların Ayrıntıları
fizik diğer derslere  göre zor olduğunu söylemelim. Nitekim yeni sınav sisteminde  sözel, eşit ağırlık veya sayısal bölümde olmanın çokta önemi yok diyebiliriz. Sayısal öğrencilerin çoğunun çözmediği veya  çözmekte zorlandığını düşünürsek aslında üniversite sınavında  puan hesaplamada ne kadar  önemli bir konumda olduğunu gösterir. şimdi asıl konu öğrencinin hazırbulunuşluğuna göre fizik dersine çalışmalıdır.
1- Eğer öğrencinin durumu zayıf veya yok ise; basitten karmaşığa, kolaydan zora giderek öğrencinin fiziğe karşı ön yargılarını çürütürken hemde fizik sorularını çözerek öğrenciye güven duygusu kazandırılarak öğrencinin derse ilgisini çekmeliyiz.
2- Eğer öğrenci orta veya iyi ise; yapmaları gereken en önemli iş çözümlü soru bankası ve deneme alarak periyodik olarak tekrar  yapmalıdır.

“Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak.” Mustafa Kemal Atatürk
UNUTMAYIN  NE KADAR FEDAKAR OLURSANIZ (her ders veya iş için) İLERİDE O KADAR FAYDASINI GÖRÜRSÜNÜZ.