Gaziantep Merkez Ahmet Göğüş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet Göğüş

merkez, GAZİANTEP
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmet Göğüş, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 28.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 300 kurs/özel ders verenden 248 . sıradadır. Başta Direksiyon Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmet Göğüş, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ben sınıfı ehliyet alacaklar için direksiyon eğitimi araç bilgisi ve sınav hazırlığı


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Verilen Kursların Ayrıntıları