Gaziantep Merkez Ali Bozyel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ali Bozyel

merkez, GAZİANTEP
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Okuma Yazma Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ali Bozyel, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 02.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 376 kurs/özel ders verenden 114 . sıradadır. Başta Okuma Yazma olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ali Bozyel, 4 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İyi bir eğitimin temelleri ilkokulda atılır. 1, 2, 3 ve 4. sıniflarda okula destek için, okuma yazma güçlüğü çeken ve özel öğretim ihtiyacı olan öğrencilere, ihtiyaçlarına yönelik özel ders verilir.


İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.