Gaziantep Merkez Bülent Arslan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bülent  Arslan

merkez, GAZİANTEP
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , engelli öğrencilere takviye Kursu , Hesaplama Sorunu Olan Öğrenci Eğitimi Kursu , Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği Olan Öğrenci Eğitimi Kursu , Okuma Güçlüğü Kursu , Ödevlere Yardım Kursu , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Disleksi Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Motivasyon Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , Özel Eğitim Kursu Kursu , Etüt Kursu , Okuma Yazma Kursu , Türkçe Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bülent Arslan , GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 01.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 375 kurs/özel ders verenden 91 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 26 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bülent Arslan , 6 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
17 YILDIR MESLEĞİN İÇİNDEYİM. 13 YILDIR DA HER DERSDEN ÖZEL DERS, OKUMA YAZMA VE ÖZEL EĞİTİME GEREKSİNİM DUYAN ÖĞRENCİLER İÇİN DERS VERMEKTEYİM.. BUNU UNUTMAMAK GEREKİR Kİ HİÇ BİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR. ÇOCUK EĞİTİMİNDE ÖNEMLİ OLAN ÇOCUĞUN SEVİYESİNE İNMEK VE UYGUN MATERYALİ KULLANMAKTIR. BU ŞEKİLDE YAPILAN BİR EĞİTİMDE BAŞARI KAÇINILMAZ OLUR. UNUTMAYALIM Kİ ÇOCUKLAR BİZİM GELECEĞİMİZDİR.Ben eğitimin içinden gelen tecrübemle çocuklara başarılı olmak istiyorum. Okulda rahatça uyguladığım tekniklerle öğrenmede materyal kullanarak ve öğrenci merkezli yani öğrencinin işin içinde olmasından yanayım. VEe bunu derslerimde uygularım. derslerimde konu anlatımından sonra mutlaka takviye olarak etkinlik yapraklarıyla kavratırım, en son olarak değerlendirme testleri uygularım. Şunu unutmayalım ki hiç bir başarı tesadüf değildir...

Fotoğraflar

Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.

Özel Ortaokul Nedir?

Ortaokul, ilkokulu takip eden eğitim dönemine verilen isimdir.

1997 yılı öncesinde 5 yıllık ilköğretim eğitimi sonrasında öğrencinin eğitim gördüğü 3 yıllık eğitim kurumuydu. Bu öğretimden sonra ise öğrenci bir başka eğitim kurumu olan liseye devam ediyordu.

1997'de çıkarılan bir yasayla Türkiye'de ortaokul, ilkokulla birleştirilerek ilköğretim adını aldı.

2012 yılında yapılmış olan düzenlemelerden sonra; öğrencilerin öğrenim gördüğü birinci 4 yıl (1, 2, 3, 4. sınıflar) ilkokul, ikinci 4 yıl (5, 6, 7, 8. sınıflar) ortaokul ve üçüncü 4 yıl (9, 10, 11, 12. sınıflar) ise lise şeklinde isimlendirilmiştir.