Kahramanmaraş Merkez Esengül Kurt

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Esengül Kurt

merkez, KAHRAMANMARAŞ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Esengül Kurt, KAHRAMANMARAŞ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 27.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAHRAMANMARAŞ ilinde hizmet veren 114 kurs/özel ders verenden 52 . sıradadır. Başta Proficiency (Hazırlık Atlama) olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Esengül Kurt, 114 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Erciyes Üniversitesinde İngiliz dili ve edebiyatı bölümünde okumaktayım.Lisede dil bölümünde olmam ve üniversitede  hazırlık sınıfında ders aldığım  için bilgilerim taze.Hem grammer anlamında hem de speaking konusunda iyi olduğumu düşünüyorum.İlkokul ortaokul ve lise düzeyinde ve üniversitede temel İngilizce den sorumlu olan arkadaşlara yardımcı olacağıma inanıyorum ve aynı zamanda daha önce 1 yıl boyunca  tekden kolejinde çocuklarla çalıştım ve sertifikam var.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.