Gaziantep Şehitkamil Erman Tamer

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Erman Tamer

şehİtkamİl, GAZİANTEP
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , TYT Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Erman Tamer, GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL ve civarında hizmet vermekte olup 15.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 335 kurs/özel ders verenden 51 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Erman Tamer, 158 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİNİ 1.LİK İLE BİTİREREK BU SEKTÖRDE BAŞARIYI HEDEFLİYORUM. MATEMATİK FİZİK GEOMETRİ ARTIK SİZ ÖĞRENCİLER İÇİN KABUS OLMAYACAKTIR. SADECE 35 TL/SAAT BU DERSLERDEN BAŞARILI OLMANIN GARANTİSİNİ VERİYORUM.

LİSE VE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIKTA BERABER HEDEFİNİZE ULAŞALIM. ÖĞRENCİNİN EVİNDE DERS VEREBİLİRİM.

AYRICA TEOG MATEMATİK VE FEN BİLGİSİ KPSS-DGS-ALES GİBİ KARİYER HEDEFLEDİĞİNİZ SINAVLARDA DA TEMEL MATEMATİK VE GEOMETRİ  DERSİ VERMEKTEYİM.DERS ÜCRETİ 35TL/SAAT HAFTA İÇİ VE CUMARTESİ 18.00-20.00 ARASI PAZAR GÜNÜ İSE 12.00-18.00 ARASI ÖZEL DERS VEREBİLMEKTEYİM. BİREBİR VEYA GRUPÇA DERS ANLATIMI YAPILIR.

GAZİANTEP KIZILHİSAR MAHALLESİNDE İKAMET EDİYORUM GAZİANTEP MERKEZ İLÇELERİNDE DERS ANLATIMI YAPILIR.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİNİ 1.LİK İLE BİTİREREK BU SEKTÖRDE BAŞARIYI HEDEFLİYORUM. MATEMATİK FİZİK GEOMETRİ ARTIK SİZ ÖĞRENCİLER İÇİN KABUS OLMAYACAKTIR. SADECE 35 TL/SAAT BU DERSLERDEN BAŞARILI OLMANIN GARANTİSİNİ VERİYORUM. LİSE VE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIKTA BERABER HEDEFİNİZE ULAŞALIM. ÖĞRENCİNİN EVİ VEYA KENDİ EVİMDE DERS VEREBİLİRİM. AYRICA TEOG MATEMATİK VE FEN BİLGİSİ KPSS-DGS-ALES GİBİ KARİYER HEDEFLEDİĞİNİZ SINAVLARDA DA TEMEL MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSİ VERMEKTEYİM. DERS ÜCRETİ 35TL/SAAT HAFTA İÇİ VE CUMARTESİ 18.00-20.00 ARASI PAZAR GÜNÜ İSE 12.00-18.00 ARASI ÖZEL DERS VEREBİLMEKTEYİM. BİREBİR VEYA GRUPÇA DERS ANLATIMI YAPILIR. GAZİANTEP KIZILHİSAR MAHALLESİNDE İKAMET EDİYORUM GAZİANTEP MERKEZ İLÇELERİNDE DERS ANLATIMI YAPILIR.
İLKOKULDA TEMEL MATEMATİK EĞİTİMİ KEYİFLİ BİR ŞEKİLDE KOLAY YÖNTEMLERLE ÖĞRENCİYİ FAZLA SIKMADAN ÖĞRETMENİN YOLLARINI PRATİK YÖNTEMLERİ TESTLER ÜZERİNDE UYGULAYARAK MATEMATİK DERSİNİ ÖĞRENCİYE SEVDİRİRİM. İŞİ EN BAŞINDA SAĞLAMA ALMAK HER ZAMAN FAYDALIDIR. MATEMATİK EN BAŞTAN KABUS OLMAKTAN ÇIKSIN.
İLKOKULDA TEMEL FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ KEYİFLİ BİR ŞEKİLDE KOLAY YÖNTEMLERLE ÖĞRENCİYİ FAZLA SIKMADAN ÖĞRETMENİN YOLLARINI PRATİK YÖNTEMLERİ TESTLER ÜZERİNDE UYGULAYARAK FEN BİLİMLERİ DERSİNİ ÖĞRENCİYE SEVDİRİRİM. İŞİ EN BAŞINDA SAĞLAMA ALMAK HER ZAMAN FAYDALIDIR.
DEVLET MEMURLUĞU HAYALİ KURAN ARKADAŞLARIM KPSS DE GEREKLİ OLAN TEMEL MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSLERİNİ BİRLİKTE ÖĞRENECEK DAHA YÜKSEK PUAN HEDEFLERİNİZE BERABER ULAŞALIM
AKADEMİK KARİYER PLANMASININ OLMAZSA OLMAZI ALES İÇİN GEREKLİ OLAN TEMEL MATEMATİK-GEOMETRİ SAYISAL VE SÖZEL MANTIK DERSLERİNİ KOLAYLIKLA ÇÖZEBİLMENİZ İÇİN YARDIMCI OLABİLİRİM. KISA SÜRE İÇERİSİNDE NET SAYISINI ARTIRABİLMENİN YOLLARIYLA ALESTEN YÜKSEK PUAN OLMAK DAHA KOLAY OLACAKTIR.
DGS GEREKLİ OLAN TEMEL MATEMATİK VE GEOMETRİ SAYISAL SÖZEL MANTIK  BÜTÜN 4 YILLIK BÖLÜMLERE TAMAMLAMADA MUTLAKA GEREKLİ OLUYOR. BUNUNLA İLGİLİ MATEMATİĞİN ÜSTESİNDEN BİRLİKTE GELECEĞİMİZİ UMUYORUM.