Gaziantep Merkez Kemal Cilavdar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kemal Cilavdar

merkez, GAZİANTEP
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , LGS TEOG Matematik Kursu , Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kemal Cilavdar, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 01.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 294 kurs/özel ders verenden 74 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kemal Cilavdar, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ilkokul ve ortaokul matematik özel ders. 2009 Erciyes Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 2012'de Gaziantep Üniversitesinde Matematik Eğitimi alanında yüksek lisansımı tamamladım. ilk 1 saatlik ders öğrenci seviyesini belirleme ve tanışma bağlamında ücretsiz yapılır.


Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.

Özel Ortaokul Nedir?

Ortaokul, ilkokulu takip eden eğitim dönemine verilen isimdir.

1997 yılı öncesinde 5 yıllık ilköğretim eğitimi sonrasında öğrencinin eğitim gördüğü 3 yıllık eğitim kurumuydu. Bu öğretimden sonra ise öğrenci bir başka eğitim kurumu olan liseye devam ediyordu.

1997'de çıkarılan bir yasayla Türkiye'de ortaokul, ilkokulla birleştirilerek ilköğretim adını aldı.

2012 yılında yapılmış olan düzenlemelerden sonra; öğrencilerin öğrenim gördüğü birinci 4 yıl (1, 2, 3, 4. sınıflar) ilkokul, ikinci 4 yıl (5, 6, 7, 8. sınıflar) ortaokul ve üçüncü 4 yıl (9, 10, 11, 12. sınıflar) ise lise şeklinde isimlendirilmiştir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
ilkokul ve ortaokul matematik özel ders. 2009 Erciyes Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum.  2009'dan beri Gaziantep'teyim. 2012'de Gaziantep Üniversitesinde Matematik Eğitimi alanında yüksek lisansımı tamamladım.