Gaziantep Merkez Muhammed Öz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Muhammed  Öz

merkez, GAZİANTEP
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Muhammed Öz, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 315 kurs/özel ders verenden 10 . sıradadır. Başta İş İngilizcesi olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Muhammed Öz, 50 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhbalar, Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum ve 14 yıldır İngilizce öğretmenliği yapmaktayım..
Verdiğim Dersler,

İlköğretim:  3,4,5,6 ,7. sınıf ar için okul derslerine takviye İngilizce dersleri. Okulda gördüğü derslerin tekrarı ve pekiştirilmesi..
Teog (Veli Tecihli Serbest Kayıt Sitemi): 8. sınıfların bu yıl gireceği  sınav sistemi değişmiştir 8. sınıf müfredatına ek olarak 6 ve 7. sınıf İngilizce müfredatı da eklenmiştir. Haziranın ilk haftası yapılacak olan sınava hazırlığı kapsar

.Cambridge Esol Exams: Cambridge üniversitesinin yağtığı ve öğrencinin dil gelişimine büyük katkı sağlayan  Starters, Movers, Flyers, Ket sınavlarına  hazırlığı kapsar.

İlköğretim Öğrencileri için İngilizce:  Yabancı ders kitapları (Oxford)ile uzun vadede öğrenciye İngilizce öğretimini kapsar.
Genel İngilizce:  Yetişkenlere yönelik seviyelerine  göre verdiğim İngilizce dersleridir.

Ders yeri olarak İbrahimli bölgesinde anlaşmalı olduğum Etüt merkezinde de ders verebilirim(Ali İhsan Göğüş Tramway Durağı Civarı). Yerinizi ayırtmak ve sınavlara ve hayata bir adım önde başlamak için  acele ediniz... Teşekkürler...

(Derslerin verimli olabilmesi için derslerimi 45+45 dakika iki ders şeklinde yapmaktayım.)

Who  am  I?
I’m Muhammed ÖZ.I am an English teacher and I have been teaching for 12 years. I was born in Mersin in 1979. I graduated from Düziçi  Anatolian Teacher Training  High School and I studied at 9 Eylül University,  department of English Language  Teaching in İzmir. After I finished university in 2004, I started my teaching career.Two years ago, I got my CELTA certificate at International House which is recognized globally and I am still going on my self-development. I also attended the Effective Worksop Presenters, Teacher Trainer Course at Oxford Teacher Academy and I'm still going on the courses to be a teacher trainer. I’m interested in preparing lesson plans, developing authentic teaching materials, and communicative classroom activities and also focused on teaching through visuals, games, songs, chants, real materials, TPR activities and using technology and Web 3.0 Tools.I like reading, watching documentaries and searching on the net to develop myself. I think that although we are teachers we also go on learning every day and the life, itself, consists of life-long learning and the desire to learn!

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
İlköğretim:  3,4,5,6 ,7. sınıf ar için okul derslerine takviye İngilizce dersleri. Okulda gördüğü derslerin tekrarı ve pekiştirilmesi..Teog (Veli Tecihli Serbest Kayıt Sitemi): 8. sınıfların bu yıl gireceği  sınav sistemi değişmiştir 8. sınıf müfredatına ek olarak 6 ve 7. sınıf İngilizce müfredatı da eklenmiştir. Haziranın ilk haftası yapılacak olan sınava hazırlığı kapsar.Cambridge Esol Exams: Cambridge üniversitesinin yağtığı ve öğrencinin dil gelişimine büyük katkı sağlayan  Starters, Movers, Flyers, Ket sınavlarına  hazırlığı kapsar.İlköğretim Öğrencileri için İngilizce:  Yabancı ders kitapları (Oxford)ile uzun vadede öğrenciye İngilizce öğretimini kapsar.Genel İngilizce:  Yetişkenlere yönelik seviyelerine  göre verdiğim İngilizce dersleridir.
Yerinizi ayırtmak ve sınavlara ve hayata bir adım önde başlamak için  acele ediniz... Teşekkürler...


(Derslerin verimli olabilmesi için derslerimi 45+45 dakika iki ders şeklinde yapmaktayım.)