Gaziantep Merkez Mustafa Oğuzhan Topcu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Oğuzhan  Topcu

merkez, GAZİANTEP
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Oğuzhan Topcu, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 02.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 324 kurs/özel ders verenden 20 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Oğuzhan Topcu, 62 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Eğitim dili %100 ingilizce olan bir üniversitenin endüstri mühendisliği bölümünden mezunum. Yurt dışına çıkmadan dil öğrenmeniz konusunda ben de aynı şartlarda ingilizce öğrenen birisi olarak size yardımcı olmak isterim. ingilizceyi aktif işi yaşamımda kullanarak diri tutmakla birlikte bu dili öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak isterim.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.