Gaziantep Merkez Türkan Aymelek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Türkan Aymelek

merkez, GAZİANTEP
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Türkan Aymelek, GAZİANTEP MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 325 kurs/özel ders verenden 72 . sıradadır. Başta Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Türkan Aymelek, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tüm yıllarda önemli olan Türkçe dersinin maalesef ki son yıllarda önemi anlaşılmaya başlamıştır. Son yıllarda yapılan sınavlarda istatistiklere bakıldığında Türkçe dersinin ortalamasının çok düşük olması öğrencilerimizin bu derse de ağırlık vermesi gerektiğinin büyük bir sinyalidir. O yüzden veli ve öğrencilerimizin sadece sayısal derslere yoğunlaşarak Türkçe ve diğer sosyal alanları es geçmesi çoğu öğrencimizin sınav sonunda hüsrana uğramasına sebep olmaktadır. İşte Türkan hocanız bu işin üstesinden gelirken size katkıda bulunmak istemektedir. Şimdiden geleceği inşa etme zamanı!


Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İyi bir gelecek için temel derslerimizin temeli sağlam atılmalıdır. Siz de Türkçe dersi için güzel bir temel oluşturmak için beraber bu azim gerektiren yolda yürüyelim.
Türkçe ve ilkokuldaki okuma-yazma çalışmaları eğitimin temelini oluşturmaktadır. Bu eğitimi istenilen düzeye getiremeyen öğrencilerimizin ileride mağduriyet yaşamaması için siz kıymetli öğrencilerimizin yanında olmak için tüm çabalarımı göstermek isterim.