Gaziantep Şahinbey Can Burak Yumusak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Can Burak Yumusak

şahİnbey, GAZİANTEP
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Can Burak Yumusak, GAZİANTEP ŞAHİNBEY ve civarında hizmet vermekte olup 06.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 376 kurs/özel ders verenden 12 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Can Burak Yumusak, 120 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba ben Can, 18 yıl Avustralya'da yaşadım ve Türkiye'ye geri döndüm. Türkiye'de özel ders vermekteyim alanım Speaking ( konuşma dersleri
İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum denir Türkiye'de genel olarak ben bu sorunu çözmek için buradayım çocuk, genç ve yetişkinlere her seviyede ders verme kapasitesine sahibim. Kalıcı ve eğlenceli bir ders için iletişime geçiniz.Verilen Kursların Ayrıntıları
Genç eğlenceli ve uygulamalı eğitime önem veren birisi olarak çocuklarla çok iyi anlaşa bilmekteyim ve İngilizceyi eğlenceli ve verimli bir şekilde öğretmekteyim.
Victoria Universitesi İşletme Bölümü mezunuyum ve iş için gerekli bütün bilgiye sahibim. İşinizi yurtdışına veya yurtdışını ayağınıza getirmek istiyorsanız beraber çalışabiliriz.
Proficiency sınavında en çok puan kaybedilen yer Speakingdir, Native bir öğretmen olarak bu sorunu hemen çözebiliriz ve istediğiniz Proficiency puanını çıkarmanızda beraber başarabiliriz.
TOEFL sınavında en çok puan kaybedilen yer Speakingdir, Native bir öğretmen olarak bu sorunu hemen çözebiliriz ve istediğiniz TOEFL puanını çıkarmanızda beraber başarabiliriz.
IELTS sınavında en çok puan kaybedilen yer Speakingdir, Native bir öğretmen olarak bu sorunu hemen çözebiliriz ve istediğiniz IELTS puanını çıkarmanızda beraber başarabiliriz.