Gaziantep Şahinbey Nedret Kaya

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nedret Kaya

şahİnbey, GAZİANTEP
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Geometri Özel Ders , Lise Tarih Özel Ders , Lise Edebiyat Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Osmanlıca Kursu , Yabancı Dil Kursu , Matematik Kursu , Tarih Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Edebiyat Kursu , Geometri Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nedret Kaya, GAZİANTEP ŞAHİNBEY ve civarında hizmet vermekte olup 05.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 324 kurs/özel ders verenden 106 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 24 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nedret Kaya, 61 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
sıfır seviyeden ingilizce. ilk ve orta öğretim öğrencilerine ,yeni başlayan herkese


Lise Geometri Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik geometri özel dersi verilir.

Geometri nedir?
Uzayı ve uzayda tasarlanabilen şekilleri ve cisimleri inceleyen matematik dalıdır. Yunanca bir kelime olan geometri, kelime manası olarak yerin ölçülmesi demektir. Geometri çok eski çağlardan beri vardı. Ancak geometri ismi, bu bilimin ilk sistematik hale gelmeye başladığı eski Yunanlılarda verilmiş olup, aksiyomatik bir ilim haline gelmesine rağmen, halen kullanılmaktadır.

Her bilim dalında olduğu gibi geometrinin de üzerine kurulu bulunduğu bir temeli mevcuttur. Bu temel üzerinde kendi ifade birimleri ile, meseleleri (problemleri) açıklığa kavuşturmaya çalışır. Bu temeller aksiyom, postülat, tanım (tarif), teorem ve geometrik yer isimlerini alır. Bunlardan aksiyom, ispata ihtiyaç duyulmadan, kabul edilen önermelerdir.


Lise Tarih Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik tarih özel dersi verilir.