Hatay Merkez Anıl Altınöz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Anıl Altınöz

merkez, HATAY
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Anıl Altınöz, HATAY MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. HATAY ilinde hizmet veren 183 kurs/özel ders verenden 8 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Anıl Altınöz, 8 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba Sevgili öğrencilerim (dostlarım)  ben bu matematik sevgimi size aşılamak için ve bu matematik öğrenimimi sizinle paylaşmak için burada bu sitede açıklıyorum ve ben şu an matematik 1. sınıf ögrencisiyim tecrübem yoktur ama bu matematik sevgimi size aşılayarak hem hayatınızda hemde bu eğitim sürecinde sizlere matematik öğretmeye hazır bir öğretmen adayıyım tercih ederseniz memnun olrum etmesseniz canınız sağolsun ama bu matematik sevgimi sizin gibi öğrencilerime aşılamaktan vazgeçmeyeceğim   (ders saati 20 TL) dir EVİNİZE KADAR GELİP ÖZEL DERS VERİLİR  HATAY-ANTAKYA  (MERKEZ)

Fotoğraflar

Ortaokul Matematik Özel Ders Nedir?

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Matematik Özel Dersi Süresi Ve Sıklığı Ne Olmalıdır?

Özel matematik dersi sıklığı, öğrencinin eksik olduğu konular ve ihtiyaç hissettiği konular dikkate öğretmen ve öğrenci tarafından birlikte planlanmalıdır. Bu aşamada öğrencinin, dinlenmiş, zinde ve algısının açık olacağı zamanlar göz önünde tutulmalıdır. Bir ders için özel ders saatleri öğrencinin algısına göre planlanmalıdır.(Bu da genel olarak günlük üç saat olarak düşünülebilir.) Daha fazla özel dersin öğrencide zihin yorgunluğu oluşturacağı dikkate alınmalıdır.

Matematik Özel Dersinin  Öğrenciye Sağladığı Faydalar

• Matematik özel dersi sayesinde her öğrenciye özel çalışma metodu belirlenebilir.
• Matematik özel dersinin bire bir olması sayesinde öğrencinin anlama hızı artacaktır.
• Matematik özel dersi ile hem öğretmen hem öğrenci için verimli ders saati geçirme imkanı yakalayabilir.
• Matematik özel dersi ile kuvvetli bir öğretmen-öğrenci  ilişkisi yakalanabilir.
• Matematik özel dersi ile öğretmenin öğrenciye karşı empati kurabilmesi sağlanmış olur.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin matematik dersine karşı daha fazla ilgi göstermesi ve konsantrasyonunun artması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrencide dikkat eksikliğinin daha az olması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi ile eksiklerin hızlı tespiti  sağlanır ve o yönde yoğun çalışma sayesinde eksiklikler hızlıca giderilebilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrenci rahatlıkla soru sorabilme imkani yakalar.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin kendine güveni artar.
• Matematik özel dersi ile derse olan ilginin artması sağlanır.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
LGS gibi hayati önem veren bu tür sınavlarda sadece bu değil deneme sınavları dahil olsun bu tür sınavlarda başarılı olma yolunun hem matematiğe inanan  seven ve başaran bir öğrenci topluluğu yetiştirmek için var olan yeni öğretmen adayı olarak bu şerefli görevi yapmakla her zaman hazırdır
Daha eğlenceli Daha Sevecen Bir  Matemetik için ilkokul matematiğinin başarılı olma yollarından biri budur bu da biz de mevcuttur
Matematik eşittir Hayattır mantığı bu ilkeli mantık her zaman matematiği sevdirmekte ve başarılı olmakta yardımcı olmuştur