Ankara Çankaya Ebru Arslanhan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ebru Arslanhan

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ebru Arslanhan, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 31.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2923 kurs/özel ders verenden 475 . sıradadır. Başta Proficiency (Hazırlık Atlama) olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ebru Arslanhan, 134 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim, üniversite sınavına yönelik çalıştırabilir her düzeyde İngilizce dersi verebilirim. İlgilenenler mesaj atabilir.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul öğrencilerinin okullarda (özellikle devlet okullarında ) verilen ingilizceyle, eğer eğilimleri yok ise, iyi bir seviyeye gelmesi zor oluyor.İlk olarak bir dili öğrenmenin zevkli ve istedikten sonra kolay olduğunu öğrencilere aşılamak gerekir.Bunu sağlamak için derslerin verimli ve zevkli geçmesi sağlanmalıdır.Uygulayacağım etkinliklerle bunu küçük arkadaşlarımla başaracağıma inanıyorum.İleri seviye grammer konuşma ve diğer dil becerileri için tekliflerinizi bekliyorum.:)
İngilizceyi uygulamalı olarak öğretme üzerine olacaktır.Ezberden ziyade derste öğrendiklerini kullanmaları sağlanacaktır.Bunu alacağı  grammer bilgisinin yanı sıra  konuşmaya yazmaya ve okumaya ağırlık vererek yaptıracağım.