Hatay Merkez Hande Kopar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hande Kopar

merkez, HATAY
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hande Kopar, HATAY MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 28.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. HATAY ilinde hizmet veren 180 kurs/özel ders verenden 15 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hande Kopar, 58 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
4 yıldır özel yabancı dil kurslarında ilk,orta ve lise gruplarıyla çalışmaktayım.Alanımda sınavlara yönelik birebir ders vermek konusunda uzmanım.Siz de İngilizce konusunda çocuğunuz ile ilgili sıkıntı yaşayanlardansanız buna bir son vermeye ne dersiniz ?


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İngilizce zor değildir sadece çocuğun anlamadığı yeri tespit edip ona göre hareket etmeyi gerektiren detaylı bir derstir sizin de çocuğunuz İngilizcede 1 numara olsun istiyorsanız hemen başlayalım.
Teog sınavı yerini nitelikli sınava bırakmış bulunmaktadır bu kapsamda öğrencilerime İngilizce sorularının çıkabileceği anahtar kelimeleri akılda kalıcı yöntemlerle öğretmekteyim bu sayede öğrencilerim kelime ezberleme eziyetinden kurtulmuş olup eğlenerek öğrenmenin tadına varıyorlar.