Hatay Merkez Lavinia Karam

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Lavinia Karam

merkez, HATAY
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Lavinia Karam, HATAY MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 10.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. HATAY ilinde hizmet veren 164 kurs/özel ders verenden 31 . sıradadır. Başta Özel ilkokul olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Lavinia Karam, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yurtdışında öğretmenlik ve okul öncesi çocuk gelişimi eğitimi aldım ve 4 yıl yine yurtdışında eğitim verdim. İngilizce dahil olmak Türkçe matematik ve diğer tüm ilkokul derslerinde yardımcı olabilirim. Şuan için ilkokul öğrencilerine özel ders ve yabancı dil eğitimleri vermeye devam ediyorum.


Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Özel ve devlet ilkokullarında uygulanan eğitim sistemleri ile öğrenciye doğru anlatım ile dersleri kolaylaştırma...
Espirili ders anlatma metodu ile öğrencilerin kolay yoldan anlamasını sağlayacak özel teknikler...
Öğrencinin dersi anlaması, zihninde işlem yapma yeteneğinin gelişmesi ve  matematik dersini sevmesinde doğru yaklaşımlar.
okuma-yazma ve öğrenmede öğrenciye dersi kolaylaştıracak ve sevdirecek metodlar