İçel Merkez Işıl Yüreksiz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Işıl Yüreksiz

merkez, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Işıl Yüreksiz, İÇEL MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 11.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 367 kurs/özel ders verenden 18 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Işıl Yüreksiz, 19 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba, ben İstanbul Yeditepe Üniversitesi'nde % 100 burslu ve İngilizce tarih okudum. Yeditepe Üniversitesi Boğaziçi Üniversitesi'ne bağlı olduğu için Yeditepe Üniversitesi'ndeki dersler Boğaziçi Üniversitesi ile aynı idi.  Yani derslerimiz ve hocalarımız yabancı hocalar olduğu için ve derslerde Harvard Üniversitesi, Cambridge Üniversitesi, Oxford Üniversitesi, Princeston Üniversitesi, Amerika'daki çeşitli üniversiteler ve dünyanın en iyi üniversitelerinin kitaplarını ve makalelerini İngilizce okuduğumuzdan dolayı iyi derecede İngilizce öğrenmek için 1 yıl da Yeditepe Üniversitesi'nde hazırlık aldım. Şu anda Ankara Üniversitesi'nde tez aşamasındayım ve tezimi danışmanım kontrol ediyor. Bu arada tezimde de Amerika Birleşik Devletleri'nin ve dünyanın en saygın ve en çok okunan bir gazetesi olan ve dili İNGİLİZCE olan THE NEW YORK TIMES GAZETESİ'ni çevirdim. Ayrıca 100'lerce de İngilizce kitap, makale ve tezden yararlandım. Bu arada üniversitede iken ve mezun olduktan sonra birçok öğrenciye İngilizce dersi verdim.İddialıyım ve kendime çok güveniyorum.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.