İçel Merkez Sule Hoca

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sule Hoca

merkez, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sule Hoca, İÇEL MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 13.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 339 kurs/özel ders verenden 148 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sule Hoca, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
  Matematik yapmak her zaman kazandırır.
  Temeliniz olmayabilir anlamiyor olabilirsiniz yada kendinizi daha da gelistirmek istiyor olabilirsiniz.
  5_6_7_8_9_10_11_12 ve mezunlar
  Sinav sistemleri surekli degisse de matematik degismez ve matematik yapabilenler hep 1 adim onde olurlar.
  Birebir ozel ders yada grup dersi yapiyorum. Ders calisma planlari hazirlayip kontrollerini yapiyorum. Aile ile surekli irtibat kuruyorum.
  Lise ve uzeri SADECE BAYAN ogrencilerle ders yapiyorum
  Detaylar icin lutfen iletisime gecin

Fotoğraflar

Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Verilen Kursların Ayrıntıları