İçel Tarsus Hilal Şimşek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hilal Şimşek

tarsus, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hilal Şimşek, İÇEL TARSUS ve civarında hizmet vermekte olup 18.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 334 kurs/özel ders verenden 79 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hilal Şimşek, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. ilkokul 1. 2. 3. 4. sınıf öğrencilerine Sosyal Bilgiler Matematik ve Türkçe dersleri vermekteyim. Okuma yazma kursları veriyorum. özel eğitime ihtiyaç duyan öğrencilerimize de kurs vermekteyim.


İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul Türkçe derslerinde özel ders almak isteyenler ulaşabilirler.
İlkokul Matematik özel ders vermekteyim. Matematik konusunda her türlü yardıma hazırım.