İçel Tarsus Yasemin Uçar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

YASEMİN UÇAR

tarsus, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
YASEMİN UÇAR, İÇEL TARSUS ve civarında hizmet vermekte olup 03.09.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 366 kurs/özel ders verenden 17 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. YASEMİN UÇAR, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MERHABALAR :) ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ MEZUNUYUM. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. 1,2,3,4,5,6,7 VE 8 SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. HALİHAZIRDA DA ÖZEL DERS ÖĞRENCİLERİM BULUNMAKTADIR. TYT MATEMATİK, TEOG/ LGS MATEMATİK VE KPSS MATEMATİK ( GENEL YETENEK)  İÇİN ÖZEL DERS VERMEKTEYİM.Verilen Kursların Ayrıntıları
MERHABALAR :) ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ MEZUNUYUM. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. 4,5,6,7 VE 8 SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS ,VERMEKTEYİM. HALİHAZIRDA DA ÖZEL DERS ÖĞRENCİLERİM BULUNMAKTADIR.
MERHABALAR :) ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ MEZUNUYUM. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. 1,2,3,4,5,6,7 VE 8 SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS ,VERMEKTEYİM. HALİHAZIRDA DA ÖZEL DERS ÖĞRENCİLERİM BULUNMAKTADIR.
MERHABALAR :) ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ MEZUNUYUM. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. 1,2,3,4,5,6,7 VE 8 SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS ,VERMEKTEYİM. HALİHAZIRDA DA ÖZEL DERS ÖĞRENCİLERİM BULUNMAKTADIR.
MERHABALAR :) ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ MEZUNUYUM. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. 1,2,3,4,5,6,7 VE 8 SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. HALİHAZIRDA DA ÖZEL DERS ÖĞRENCİLERİM BULUNMAKTADIR. TYT MATEMATİK İÇİNDE ÖZEL DERS VERMEKTEYİM.
MERHABALAR :) ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ MEZUNUYUM. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. 1,2,3,4,5,6,7 VE 8 SINIF ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. HALİHAZIRDA DA ÖZEL DERS ÖĞRENCİLERİM BULUNMAKTADIR. KPSS MATEMATİK GENEL YETENEK KISMI İÇİN YARDIMCI OLABİLİRİM.