Isparta Merkez Betül Gül

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Betül Gül

merkez, ISPARTA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Betül Gül, ISPARTA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 07.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ISPARTA ilinde hizmet veren 69 kurs/özel ders verenden 22 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Betül Gül, 6 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,Kur şeklinde ilerlemek  isteyen arkadaşlara Cambridge interaktif eğitim seti kullanarak öğretiyorum.Herhangi bir kaynak ile gelmenize gerek kalmayacak.Prensibim bireye göre kaynak,metod  vs değişim yapmak.Her yaştan öğrencim var.4-6 yaş çocuklarımızla oyunla öğreniyoruz.Lise ve üniversite talebeleri ile daha çok sınava yönelik çalışma yapıyoruz.Istek olursa speaking ağırlıklı çalışıyoruz.ingilizce öğrenmek gerçekten zevkli bekleriz:)


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.