Isparta Merkez Birkan Adakan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

birkan adakan

merkez, ISPARTA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Tarih Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
birkan adakan, ISPARTA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 19.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ISPARTA ilinde hizmet veren 70 kurs/özel ders verenden 100 . sıradadır. Başta Tarih Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. birkan adakan, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
3 yıldır Tarih ve Sosyal Bilgiler üzerine dersler veriyorum derslerimi görsel betimleyici ve hikayeci bir anlatımda anlatarak akılda kalıcı bir üslup tercih ederim.


Tarih Özel Ders Nedir?

Tarih ülkeleri, ulusları, toplumları, kuruluşları etkileyen eylemlerden doğan olayları zaman ve yer göstererek anlatan, bu olaylar arasındaki neden-sonuç ilişkilerini, bunların daha önceki ve sonraki olaylarla bağlantılarını, karşılıklı etkilenmelerini, her ulusun kurduğu uygarlıkları, ulusların kendi iç sorunlarını ve benzeri konuları belge ve bulgular ışığında objektif olarak inceleyen bilim dalıdır. Tarih, yaşanan olayların tekrar aynı şekilde yaşanabilmesi gibi bir ihtimal olmadığından diğer bilimler gibi deney ve gözleme dayanmaz.

Verilen Kursların Ayrıntıları