Isparta Merkez Goncagul Cilingir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Goncagul Cilingir

merkez, ISPARTA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Goncagul Cilingir, ISPARTA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ISPARTA ilinde hizmet veren 68 kurs/özel ders verenden 11 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Goncagul Cilingir, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Matematik Bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim.Genel olarak ilkokul matematik kursu veriyorum ama türkçe ve hayat bilgisi de verebilirim.Ortaokul matematiği konusunda da iyiyim.Ayriyeten eğitim koçluğu da yapabilirim.İstediğiniz zaman ulaşmanız mümkün.


İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul ve ortaokul dahil olmak üzere bütün matematik konularını anlatabiliriz.