Isparta Merkez Hatice Ağıt

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hatice Ağıt

merkez, ISPARTA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hatice Ağıt, ISPARTA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ISPARTA ilinde hizmet veren 81 kurs/özel ders verenden 31 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hatice Ağıt, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
15 yıllık tecrübe sahibi Sınıf Öğretmeniyim. İlkokul eğitim yıllarının temelini oluşturur. Bu temel ne kadar sağlam atılırsa, ilerde o denli başarılara imza atılır diye düşünüyorum. İlkokul düzeyinde okuma yazma, Türkçe, Matematik, Fen ve Hayat Bilgisi derslerinde hem ödev takibi yapılır hem de öğrencinizin konu eksiğinde bire bir özel ders anlatılır. Başarıyı yakalamak zor değil.


İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

Verilen Kursların Ayrıntıları